Menu
GABBY LANGUAGE SCHOOL
VAŠA JAZYKOVÁ ŠKOLA
štátnice, pracovné pohovory, súdne preklady a iné

Reklamný spot v rádiu

GABBY.SK JAZYKOVÁ ŠKOLA – O NÁS

O Nás – akreditované centrum

Jazyková škola je akreditovaným centrom Educational Testing service (ETS), teda spoločnosti, ktorá produkuje testy TOEIC, TOEFL. Tieto testy absolvujú každý rok milióny osôb na celom svete.V našej jazykovej škole sa priamo testuje pracovná angličtina, nemčina, francúzština prostredníctvom medzinárodnej skúšky TOEIC a taktiež pripravujeme študentov na medzinárodnú akademickú škúšku z anglického jazyka TOEFL. Jazyková škola je asociáciou Cambridgeských škôl. Ak máte záujem o danú skúšku, tak nás prosím kontaktujte.

Budeme sa na vás tešiť.

loga

Gabby –  language school

Radi Vás osobne privítame v našich priestoroch na ulici J.M. Geromettu v Žiline (oproti tržnici, pri Dome Umenia Fatra). V blízkosti sa nachádza nákupné centrum Aupark. Náš tím profesionálnych jazykových lektorov, či už slovenských alebo zahraničných, Vás bude s nadšením a odhodlaním vyučovať  Vami zvolený jazyk a taktiež zahrnie do výučby kultúrne črty jednotlivých jazykov: živo a dynamicky.
Naše príjemné, pohodlné vyučovacie miestnosti a priestory jazykového centra Vám budú k dispozícii v priateľskej a neformálnej atmosfére. Môžete si u nás dať zdarma kávu, čaj, či kapučíno alebo minerálku. Skupinová, individuálna výučba, školenia, firemná výučba, prázdninová, pracovná alebo detská výučba jazykov, naša jazyková škola ponúka všetko, čo sa týka jazykov, kultúry, tréningov , školení a letných táborov.
S radosťou Vám bezplatne poradíme a na požiadanie vystavíme nezáväzné hodnotenie Vašich jazykových zručností a ponuku jazykového kurzu so študijným harmonogram ušitým priamo na mieru. Stačí ak nám napíšete e-mail alebo nám zavolajte.

Gabby team v Žiline sa na Vás teší